FB

Paslaugos

 

  •  

Individualus, išskirtinis torto apipavidalinimas

  •  

Pristatymas į pageidaujamą vietą

  •  

Banketų, furšetų ruošimas


Organizuojame furšetus, pristatome maistą į namus. Tai ypač patogu - rengiant šventę, Jums nereikės praleisti virtuvėje keletą dienų - reikės tik išdėlioti pagamintus, skoningai papuoštus patiekalus ant stalų ir vaišinti svečius.

Pagal savo skonį ir pageidavimus šventei galėsite išsirinkti tortą iš konditerijos katalogo. Jau daugiau nei 10 metų rinkoje dirbanti kulinarijos-konditerijos įmonė „Mažoji Ragainė" lepina ne tik gardžiais proginiais tortais, pyragais bei saldumynais, bet ir gamina bene 100 rūšių salotų, įvairius šaltus ir karštus patiekalus, kurie puikiai tiks Jūsų šventei.


Be tradicinių pobūvių patiekalų „Mažoji Ragainė" svečius pavaišinti pasiūlys gardžiai keptu paršeliu (nuo 6 kilogramų), įdarytu obuoliais, perlinėmis kruopomis, kiaulienos faršu, arba paruoš įmantriai papuoštas žuvis, kurias ruošiant naudojami tik natūralūs prieskoniai (pipirai, česnakai ir svogūnai) bei šviežios daržovės. Trokštantiems išskirtinumo sumanus šefas pasiūlys įdarytą lašišą su krevetėmis, špinatais ir mocarelos sūriu bei kitų prabangių patiekalų.


„Mažosios Ragainės" darbuotojai atvyks į bet kurią sutartą vietą ir surengs Jums tikrą šventę (furšetai, išvežamieji pobūviai). Jums beliks tik išdėlioti pagamintus, skoningai papuoštus patiekalus ant stalų ir vaišinti svečius.
Pakvimpa skanėstais namai, kai ruošia Ragainės meistrai!

2010 © www.manosvetaine.lt