FB

Apie mus


„Mažoji Ragainė"
- tai kulinarijos-konditerijos įmonė, dirbanti jau beveik 10 metų. Įmonės specializacija - tortų ir pyragų gamyba, tačiau be saldumynų "Mažoji Ragainė" gamina beveik 100 rūšių salotas, naminius koldūnus su įvairiausiais įdarais, šaltus užkandžius bei karštus patiekalus.

Besidomintiems konditerija ir kulinarija „Mažoji Ragainė" - gerai žinomas vardas. Pagrindinė šios įmonės stotelė yra Vilniaus Pilaitės rajone esanti kavinė ir parduotuvė. „Mažoji Ragainė" - šeimos verslas. Viskas prasidėjo prieš maždaug 14 metų, kuomet šeima ypatingai skaniais mamos tortais nusprendė pavaišinti ne tik draugus, bet ir visus sostinės gyventojus bei svečius. Tokie buvo pirmieji šeimos žingsniai konditerijos versle.

„Mažosios Ragainės" pavadinimas neatsitiktinis. „Mažąja" ji buvo pavadinta todėl, kad šeimininkai nemanė taip išgarsėsiantys, o „Ragainė" - nepamirštosios Prūsijos miestas. Taigi, dabar šį vardą garsina konditerijos ir kulinarijos gaminiai. Kavinėje gaminių pasirinkimas tikrai gausus: galima paragauti visų p. Eduardo kulinarijos ir p. Hanos konditerijos gaminių. Šeima taip pat neatsakys šioje kavinėje surengti jūsų pageidaujamą šventę ar patiekti liūdesio kupinus gedulingus pietus. Tokie pietūs, skirtingai nei kitur sostinėje, „Mažojoje Ragainėje" kainuoja vos 17-20 litų, o užsisakius banketą, kiekvienam žmogui teks skirti 30-45 litų.

Kavinėje žmonės dažnai rengia šventes, tačiau nemažai yra ir užsisakančių maisto į namus, biurą ar išsinuomotą salę. Tiesa, išvažiuojamuosius maitinimus reikėtų užsisakyti maždaug prieš mėnesį. „Mažojoje Ragainėje" galima užsisakyti ir aptarnaujantį personalą. Banketams maistas ruošiamas labai atidžiai ir kruopščiai. Pagal pageidavimą ir galimybes galima užsisakyti farširuotos žuvies (sterkai, lydekos, lašišos) su įvairiais įdarais, farširuotą vištą ir daug kitų skanėstų. Įmonės kulinarai mielai pasirūpins ir klientais vegetarais.

Šalia kavinės veikia „Mažosios Ragainės" parduotuvė. Joje rasite jau pagamintų proginių tortų, tortų vaikams, pyragėlių, sausainių, įvairių patiekalų. Visų įmonės darbuotojų (įmonėje dirba kvalifikuoti, aukštuosius mokslus baigę žmonės) pagrindinis uždavinys - pagaminti skanų maistą. Tortai ir kiti kulinarijos bei konditerijos gaminiai gaminami naudojant kuo mažiau cheminių dažiklių ir kitokių nenatūralių priedų. Tortams pagardinti naudojami natūralūs jogurtai, šviežios bei šaldytos uogos, iš natūralių produktų gaminami ir konditerijos gaminių papuošimai.

Svetainėje pateikiame mūsų gaminamus tortus, pyragus, karštuosiu patiekalus ir šaltuosius užkandžius. Tai tik dalis mūsų gaminamo asortimento. Platesnę informaciją galite gauti apsilankę mūsų kavinėse - parduotuvėse Įsruties g. 22, Žukausko g. 26, Vilniuje arba paskambinę telefonu 8 5 216 39 05. Taip pat galite rašyti mums elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas apasaugotas nuo nepagaidaujamas reklamas (SPAM) siuntinėjančių sistemų. Kad pamatytumėte šį el pašto adresą, įjunkite JavaScript savo naršyklėje. . Maloniai laukiame jūsų apsilankant mūsų kavinėse - parduotuvėse bei laukiame jūsų užsakymų.
 

Kavinė - parduotuvė - baras "Mažoji Ragainė"

Įsruties g. 22, Vilnius (Pilaitė)
Telefonas užsakymams:
8 5 270 72 65
Šis el. pašto adresas apasaugotas nuo nepagaidaujamas reklamas (SPAM) siuntinėjančių sistemų. Kad pamatytumėte šį el pašto adresą, įjunkite JavaScript savo naršyklėje.

Kulinarijos - konditerijos parduotuvė "Mažoji Ragainė"
Prekybos ir laisvalaikio pramogų centras "Panorama"
Saltoniškių g. 90, Vilnius
Parsisiųsti "Panoramos" planą

Konditerijos cechas
Švitrigailos g.11 k / Naugarduko g. 41, Vilnius (Naujamiestis)
Telefonas užsakymams:
8 5 216 39 05
Šis el. pašto adresas apasaugotas nuo nepagaidaujamas reklamas (SPAM) siuntinėjančių sistemų. Kad pamatytumėte šį el pašto adresą, įjunkite JavaScript savo naršyklėje.

Kavinė - parduotuvė
Žukausko g.26, Vilnius (Šiaurės miestelis)
Telefonas užsakymams:
8-5 278 92 75
 

 

Pakvimpa skanėstais namai, kai ruošia Ragainės meistrai!

2010 © www.manosvetaine.lt